انجمن مردمی پاریزه رانی ژینگه بانه ( پاژین ) تاسیس 1378

پاژین

انجمن مردمی پاریزه رانی ژینگه بانه ( پاژین ) تاسیس 1378

آیا می دانستید : وجود پوشش گیاهی به منزله ذخیره آب در کوهستان و منابع زیرزمینی منطقه بوده و از این طریق طبیعتی با نشاط و زیبا خواهیم داشت.

انجمن پاژین در دهمین کنفرانس بین المللی سامانه های سطوح آبگیر باران

حضور انجمن پاژین بانه در دهمین کنفرانس بین المللی سامانه های سطوح آبگیر باران دانشگاه کردستان که در تاریخ سوم و چهارم آذرماه ۱۴۰۰ برگزار شد و همچنین تقدیر از آقای دکتر فتاحی به عنوان سخنران کنفرانس و آقای حامد اسرارى مدیرعامل انجمن پاژین .
لازم به ذکر است که : کنفرانس سامانه­ های سطوح آبگیر باران با تلاش انجمن سطوح آبگیر باران به صورت سالانه برگزار می‌شود. تبیین جایگاه سامانه‌های سطوح آبگیر باران در کشور، ارائه دستاوردهای نوین در زمینه سطوح آبگیر باران، تبادل نظر کارشناسی بین محققین، کارشناسان، اساتید، دانشجویان و مدیران و فراهم آوردن فضای مناسب برای انتقال دانش و تجربیات، فرآهم آوردن بستری برای ارائه پیشنهادات، دستورالعمل‌ها و راهکارهای عملی حل مشکلات روز مرتبط با  همایش و ارتقاء سطح دانش جامعه در خصوص استفاده از فناوری‌ های سطوح آبگیر باران را از اهداف برگزاری دهمین همایش بین ­المللی سامانه‌ های سطوح آبگیر باران در سنندج، بود.  برگزاری سخنرانی‌های کلیدی، ارائه مقالات در نشست‌ های علمی-تخصصی و همچنین برپایی کارگاه­های تخصصی تخصصی فرصت رصد آخرین دستاوردها، رویداد‌های علمی و تجاری مرتبط با سطوح آبگیر باران را در اختیار شرکت‌کنندگان قرار گرفت .
باران

 

نوشته شده توسط جمعه ۵ آذر ۱۴۰۰ 332 بازدید
دسته : اخبار ، سمینارها
http://www.pajinngo.ir/?p=10630