انجمن مردمی پاریزه رانی ژینگه بانه ( پاژین ) تاسیس 1378

پاژین

انجمن مردمی پاریزه رانی ژینگه بانه ( پاژین ) تاسیس 1378

آیا می دانستید : وجود پوشش گیاهی به منزله ذخیره آب در کوهستان و منابع زیرزمینی منطقه بوده و از این طریق طبیعتی با نشاط و زیبا خواهیم داشت.

نشست مسئول کمیتەی حمایت از حقوق حیوانات انجمن پاژین با مسئولین برای حل مشکل سگهای بلا صاحب داخل شهر.

روز یکشنبه  ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ شمسی،جلسه ای برای حل مشکلات وخیم سگهای بلا صاحب شهرستان بانه در ساختمان شهرداری برگزار شد ، در این جلسه که شهرداری بانه میزبان آن بود، کم و کاستی های این پروژه به طور جدی مورد بحث گفتگو قرار گرفت.

در این نشست ، نمایندگان انجمن پاژین اعلام نمودند که  همشهریان حق قانونی و عرفی خودشان است که در آرامش و آسایش زندگی کنند که لایقشان است و  وجود سگها در شهر و ایجاد ترس و وحشتی مانند ؛ انواع بیماری ها و گاز گرفتگی به خصوص برای بچه ها درست نکنند. همچنین باید حق و حقوق کامل سگها هم در این باره لحاظ شود و به شیوه ای علمی و انساندوستانه پروژه ی جمع آوری و عقیم سازی به بهترین شیوه ی ممکن به اتمام برسد تا ما هم بیش از این شاهد وقوع حادثه های ناگواری نباشیم.

معاون شهردار بانه به انجمن پاژین و تمام همشهریان و حاضرین در جلسه قول صد در صد داد که جمع آوری سگها ، عقیم سازی ، واکسینه کردن و پلاک گذاری آنان را به بهترین شیوه ممکن که حقوق تمامی سگها ادا بشود انجام می دهند و پناهگاه مناسب و خوراکی که ضرورت زندگی آنها می باشد را تهیه و در اختیارشان قرار می دهند . در پایان جلسە همه با هم خواهان حل این بحران چند ساله به صورت جدی بودند.

لازم به ذکر است این جلسه با حضور ، نماینده کمیته حمایت از حیوانات انجمن پاژین بانه ، نماینده مرکز بهداشت  ، نماینده محیط زیست ، نماینده دامپزشکی ، نماینده ی دادگاه و چند مسئول شهرداری برگزار شد .

( کمیته ی حمایت از حقوق حیوانات_پاژین)

نوشته شده توسط دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ 542 بازدید
دسته : اخبار ، نقد علمی
http://www.pajinngo.ir/?p=11993